Disclaimer

DISCLAIMER

ЗАЯВА ПРО ВІДМОВУ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

АВТОРСЬКІ ПРАВА

Якщо не вказано інше, всі тексти, зображення та інша інформація, опублікована на офіційному веб-сайті є інтелектуальною власністю компанії Vorwerk International AG, CH-Wollerau і захищена авторським правом. Зберігання, копіювання, відтворення та пересилання контенту або його окремих частин можливо лише на підставі письмового дозволу компанії Vorwerk International Strecker & Co., CH-8832 Wollerau. VORWERK є зареєстрованою торговельною маркою.


ЗАГАЛЬНА ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

  1. ЗМІСТ ІНТЕРНЕТ-ПРИСУТНОСТІ:

Оператор веб-сторінки та її автори не несуть відповідальності за актуальність, правильність чи якість наданої інформації. Усі претензії до оператора або авторів щодо відшкодування матеріальних або нематеріальних збитків, заподіяних в результаті використання або невикористання наданої інформації, або в результаті використання неповної або невірної інформації, мають бути відхилені, винятком можуть бути випадки доведеної злочинної недбалості або наміру з боку оператора або авторів. Усі пропозиції мають рекомендаційний характер та не встановлюють обов’язку. Оператор і автори сайту залишають за собою право змінювати, доповнювати або видаляти будь-які елементи веб-сторінки або весь веб-сайт без попереднього повідомлення, а також призупиняти публікацію частково або повністю.

  1. ВИКОРИСТАННЯ ПОСИЛАНЬ:

У разі прямого або непрямого посилання на веб-сторінки третіх сторін, не пов’язаних з оператором або авторами, юридична відповідальність виникає лише за умови, що операторові і авторам було відомо про наявність на таких сторінках забороненого контенту, і його використання можливо було запобігти. Тому оператор і автори наголошують, що на момент додання посилання відповідні веб-сторінки не містили забороненого контенту. Оператор і автори не можуть вплинути на поточний або майбутній дизайн зв’язаних веб-сторінок і не несуть відповідальності за зміну контенту після публікації посилання. Це стосується усіх посилань, які можуть бути опубліковані в рамках інтернет-присутності, а також всіх записів, постів і коментарів, зроблених третіми особами в гостьових книгах, на дискусійних форумах і в електронних розсилках. Всю відповідальність за зміст зв’язаних веб-сторінок, так само як і за збитки, заподіяні їх змістом, несе розробник веб-сайту.

  1. АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ПРАВА НА ТОВАРНІ ЗНАКИ:

Під час публікації матеріалів автор зобов’язаний дотримуватися авторських прав при використанні зображень, графіки, звукових файлів, відео, текстів або при використанні контенту, що поширюється на умовах вільної ліцензії.

Посилання на бренди або/і торговельні марки можливо лише за умовою дотримання вимог чинного законодавства у сфері інтелектуальної власності та Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”. Власником авторських прав на матеріали, надані автором особисто, є автор. Копіювання або інше використання зображень, аудіо-та відеофайлів, текстів у друкованому та електронному вигляді дозволяється лише за згодою автора.

 

  1. ЗАХИСТ ДАНИХ:

Надання користувачами особистих або комерційних даних за допомогою інтернету (адреси електронної пошти, ім’я, адреси) є добровільним.

Користувачі можуть здійснювати оплату послуг без зазначення персональних даних, анонімно або під вигаданим ім’ям.

  1. АВТОНОМНІСТЬ ПОЛОЖЕНЬ:

Ця відмова від відповідальності складає невід’ємну частину інтернету-присутності торгівельної марки. У випадку суперечності певних формулювань або їх частин чинному законодавству, це не впливає на дійсність або юридичну силу інших положень цього документа.